Основной адрес: https://www.primecrime.ru
Зеркала сайта:
https://primecrime.net
https://vorvzakone.ru
https://russianmafiaboss.com

музей истории воровского мира

Воры. Кто они?

О проекте

СМИ о нас

Обратная связь

Реклама на сайте

Пожертвования

Все статьи

УК УССР (1960 г.)

Статья 140.

Кража

Таємне викрадення індивідуального майна громадян (крадіжка) -

карається позбавленням волі на строк до трьох років або виправними роботами на строк до двох років.

Крадіжка, що завдала значної шкоди потерпілому, а так само вчинена за попереднім зговором групою осіб або повторно, -

карається позбавленням волі на строк до семи років з конфіскацією майна або без конфіскації або виправними роботами на строк від одного року до двох років з конфіскацією майна чи без такої.

Крадіжка з проникненням у житло -

карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років з конфіскацією майна або без конфіскації.

Крадіжка, вчинена особливо небезпечним рецидивістом, -

карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Примітка. Повторним у статтях 140, 141, 143 і 144 визнається злочин, вчинений особою, яка раніше вчинила будь-який із злочинів, передбачених цими статтями або статтями 69, 81 - 84, 86, 861, 862, 142, 2153, 223, 2283, 2292, 22917 (розкрадання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів або психотропних речовин), 22919 цього Кодексу.

Лица, осужденные по данной статье:

ФИО

Кличка

Дата суда

Суд

Приговор

Начало срока

Окончание срока

Статья

1.

Елисеев
Аркадий
Захарович

Аркашка
Бешеный

1963

5 лет

140 ч.2 УК УССР

2.

Маткава
Амиран
Киталович

Венец

1963

Одесса, Жовтневый

20.02.1962

140 ч.2 УК УССР

3.

Ефименко
Виктор
Александрович

Братский

27.12.1965

Ильичевский

7 лет

14.10.1965

140 ч.2, 142 ч.2, 42 УК УССР

4.

Куликов
Константин
Николаевич

Костя
Лупатый

1966

140 ч.2 УК УССР

5.

Федоренко
Василий
Петрович

Василь

12.01.1968

5 лет

140 ч.3 УК УССР, 218 ч.1 УК РСФСР

6.

Язвенко
Владимир
Ильич

Язва

20.05.1968

Ростов-на-Дону, Железнодорожный

5 лет (6 лет), признан ООР

18.10.1967

17.10.1973

188 ч.1, 218 ч.2, 144 ч.2, 40, 41 УК РСФСР, 140 ч.2, 143 ч.2 УК УССР, 132 ч.2, 177 ч.1 УК КазССР

7.

Федоренко
Олег
Николаевич

Алик
Чистокровка

12.12.1968

Харьков, Киевский

4 года

23.09.1968

23.09.1972

140 ч.2 УК УССР

8.

Донайло
Михаил
Михайлович

Мишка
Псих

19.08.1971

Одесса, Приморский

5 лет

23.06.1971

23.06.1976

140 УК УССР

9.

Федоренко
Олег
Николаевич

Алик
Чистокровка

26.07.1973

Харьков, Дзержинский

2 года 6 месяцев

15.05.1973

14.11.1975

140 ч.2 УК УССР

10.

Лысенко
Сергей
Иванович

Лёра
Сумской

12.10.1973

Сумы

6 лет 6 месяцев

81 ч.2, 141 ч.2, 140 ч.2, 87 ч.2, 206 ч.2, 208, 215-3 ч.2, 222 ч.2, 85 ч.2, 42 УК УССР

11.

Шария
Сергей
Васильевич

Шарик
Турецкий

26.12.1973

Одесса, Киевский

2 года

81 ч.2, 85 ч.2, 140 ч.2 УК УССР

12.

Глебкин
Юрий
Владимирович

Бандит

14.01.1975

Донецк, Калининский

1 год

19.12.1974

освободился 09.06.1975

140 ч.1 УК УССР

13.

Форман
Степан
Николаевич

Степа
Мурманский

1977

3 года

140 ч.1 УК УССР

14.

Глебкин
Юрий
Владимирович

Бандит

29.11.1977

Енакиево

3 года

20.07.1977

19.07.1980

140 ч.2, 191, 42 УК УССР

15.

Шария
Сергей
Васильевич

Шарик
Турецкий

14.12.1977

Одесса, Жовтневый

2 года 6 месяцев

140 ч.2, 81 ч.2, 42 УК УССР

16.

Федоренко
Олег
Николаевич

Алик
Чистокровка

09.02.1978

Харьков, Дзержинский

8 лет

26.10.1977

26.10.1985

140 ч.3 УК УССР

17.

Парфененко
Виктор
Павлович

13.02.1978

Конотоп

4 года

28.12.1977

28.12.1981

140 ч.2 УК УССР

18.

Бизикашвили
Николай
Шотаевич

Цика

05.12.1980

Орджоникидзе, Советский

5 лет,
строгий

23.03.1980

23.03.1985

144 ч.2, 15-144 ч.2, 188 ч.1 УК РСФСР, 140 ч.2 УК УССР

19.

Мирошниченко
Геннадий
Иванович

Грачонок

23.02.1981

Краснолучский

2 года

25.11.1980

17-140 ч.2 УК УССР

20.

Гергедава
Гиви
Иродионович

Туту

22.04.1982

Ялта

2 года

21.02.1982

21.02.1984

140 ч.2 УК УССР

21.

Гордейчик
Григорий
Владимирович

Гриша
Бакинский

17.05.1982

5 лет 6 месяцев

102 ч.1 УК АзССР, 101 ч.1, 140 ч.2 УК УССР

22.

Пахомов
Сергей
Александрович

Мамед

30.07.1982

Киев, Жовтневый

2 года

04.05.1982

81 ч.2, 140 ч.2, 17, 81 ч.2, 42 УК УССР

23.

Гогиашвили
Шота
Эстатович

Шота
Цаула

1983

Симферополь

14.09.1982

140 ч.2 УК УССР

24.

Ломадзе
Пармен
Бедиевич

Бахула
Ланчхутский

06.07.1983

Ростов-на-Дону, Октябрьский

4 года (5 лет)

02.11.1982

02.11.1987

144 ч.2 УК РСФСР, 17-140 ч.2 УК УССР

25.

Магомедов
Шамиль
Анасович

Шамиль
Смолянский

16.08.1985

Киев, Ленинский

2 года

24.05.1985

24.05.1987

140 ч.1 УК УССР

26.

Федоренко
Олег
Николаевич

Алик
Чистокровка

14.01.1986

Харьков, Дзержинский

8 лет

01.11.1985

01.11.1993

140 ч.4, 222 ч.3, 42 УК УССР

27.

Шария
Сергей
Васильевич

Шарик
Турецкий

17.07.1986

Львов, Шевченковский

6 лет

17-140 ч.3 УК УССР

28.

Ерошевский
Артур
Николаевич

Артур

08.10.1986

Одесса, Малиновский

8 лет

142 ч.З, 140 ч.3, 193 ч.3, 17-140 ч.3 УК УССР

29.

Чеишвили
Мераб
Георгиевич

Жоржикич

25.12.1986

Киев, Ленинградский

6 лет

22.09.1986

22.09.1992,
освободился 16.11.1990

140 ч.2, 17-140 ч.3, 42 УК УССР

30.

Сихарулидзе
Малхаз
Шотаевич

Малхаз

29.07.1987

Харьков, Червонозаводский

7 лет

01.04.1987

140 ч.3 УК УССР

31.

Гамцемлидзе
Реваз
Давидович

Гедемос
Бичи

26.07.1988

Киев, Московский

2 года,
строгий

04.05.1988

04.05.1990

140 ч.1 УК УССР

32.

Асатрян
Эдуард
Сергеевич

Осетрина
Старший

14.02.1989

Тбилиси, 26 комиссаров

8 лет

29.10.1988

29.10.1996

91 ч.4 УК ГССР, 140 ч.2 УК УССР

33.

Ригвава
Зураб
Гульевич

Зурик
Очамчирский

1992

Запорожье, Жовтневый

5 лет

13.10.1991

13.10.1996

140 ч.4 УК УССР

34.

Русан
Василий
Александрович

Вася
Ушатый

20.11.1992

Киев, Дарницкий

2 года

140 ч.3 УК УССР

35.

Израилов
Михаил
Мордухович

Марафон

18.01.1993

Луцкий

1 год

13.10.1992

140 ч.2 УК УССР

36.

Москальчук
Владимир
Павлович

Макена

24.03.1994

Винница, Ленинский

2 года 6 месяцев

12.01.1993

12.07.1995,
освободился 19.05.1995

140 ч.2, 194 ч.1 УК УССР

37.

Русан
Василий
Александрович

Вася
Ушатый

26.04.1996

Киев, Минский

10 лет

17-140 ч.3 УК УССР

38.

Русан
Василий
Александрович

Вася
Ушатый

10.10.1996

Киевский городской суд

5 лет

освободился 26.08.1998,
амнистия

17-140 ч.3 УК УССР

39.

Закарая
Коба
Автандилович

Коба
Кременчугский

15.06.2001

Черновцы

3 года

140 ч.2 УК УССР

Copyright © 2006 — 2024 ИА «Прайм Крайм» | Свидетельство о регистрации СМИ ИА ФС№77-23426

Все права защищены и охраняются законом.

Допускается только частичное использование материалов сайта после согласования с редакцией ИА "Прайм Крайм".

При этом обязательна гиперссылка на соответствующую страницу сайта.

Несанкционированное копирование и публикация материалов может повлечь уголовную ответственность.

Реклама на сайте.